• |
ide | kryesore

Intervista e parë e Kim Kardashian pas “diss-it” të Swift

Paparazzi, SliderKim Kardashian anashkaloi çdo “Bad Blood” në intervistën e saj të parë që kur Taylor Swift publikoi diss-in e saj “ThanK you aIMee”.

Kim ishte s gjithë buzëqeshur në “Jimmy Kimmel Live!” Të hënën në mbrëmje, duke u thënë shikuesve se “jeta është e bukur“.

Edhe pse Jimmy Kimmel bëri shaka për dramën mbi albumin e Swift “The Tortured Poets Department” në monologun e tij hapës, prezantuesi nuk e pyeti Kardashian, për grindjen e vazhdueshme të saj dhe artistes.

Në vend të kësaj, ai bisedoi me krijuesen e Skims për markën Bra Ultimate Nipple Bra , si dhe për fëmijërinë e saj që jetonte në lagjen e Madonna-s.

Abonentët e Kimmel në YouTube u ankuan për mungesën e pyetjeve të Swift në komente, duke këmbëngulur se komediani, “humbi një mundësi”.

Një fanse theksoi, “Jam e sigurt që ajo i kërkoi njerëzve të saj PR që të qëndronte larg atyre lloj pyetjesh.”

Intervista  erdhi tre ditë pasi Swift publikoi albumin e saj me 31 këngë që ishin dedikime për ish-të Joe Alwyn, Matty Healy dhe John Mayer.

“ThanK you aIMee”, megjithatë, ishte padyshim hiti më viral i rekordit pasi fansat morën shkronjën e madhe të titullit që dukej se i referohej Kardashian.

Në këngë, Swift u përfol për një bullizuese të shkollës së mesme “”të nxirë me spërkatje” të quajtur Aimee, e cila nëna e saj “do të dëshironte të kishte vdekur”.

Kardashian ka humbur më shumë se 100,000 ndjekës në Instagram – dhe shumë më tepër – që nga diss track./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *