• |
ide | kryesore

Aksident në Vlorë, ukrainasi përplas me makinë 4-vjeçarin

Arkiva, Lajme, Të fundit
aksidentet, Aksident, Kosovë, Sarandë, Korçë


Një i mitur ka marrë lëndime si pasojë e një aksidenti në zonën e “Ujit të Ftohtë” në Vlorë.

Fëmija ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën, teksa janë referuar materialet në prokurori për një ukrainas.

“Sektori i Policisë Rrugore referoi materialet në Prokurori, pasi më datë 28.04.2024, në lagjen “Uji i Ftohtë”, shtetasi ukrainas G. I., 59 vjeç, duke drejtuar automjetin, ka dëmtuar lehtë një 4-vjeçar, i cili ka marrë ndihmën mjekësore dhe është jashtë rrezikut për jetën”, njofton policia.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *