• |
ide | kryesore

Gjykata e Shkodrës lë në burg Ergys Arrazin

Arkiva, Lajme, Të fundit
Ergys


Gjykata e Shkodrës ka vendosur masën e arrestit me burg për Ergys Arrazin.

Ai akuzohet për veprat penale “dhuna në familje” dhe “shkaktim i vetëvrasjes”.

Ergys Arrazi dyshohet se ka shkaktuar vetëvrasjen e bashkëshortes së tij dhe të fëmijëve të çiftit.

Bashkëshortja e tij, Alma Arraz ka ndërmarrë aktin ekstrem të vetëflijimit së bashku me tre fëmijët e saj në lumin Buna.

Trupat e nënës dhe tre fëmijëve është gjendur pas disa ditë kërkimesh nga polumbarët.

Lexo më tej: Familja iu mbyt në Bunë/ Babai në gjykatë me kapuç në kokë 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *