• |
ide | kryesore

“Azgan, Azgan… Zoti para”/ Dalin pamjet kur dorëzohet vrasësi i policit në Fier

Arkiva, Lajme, Të fundit
Azgan


Janë publikuar pamjet kur Azgan Mërnica 23 vjeç futet në makinën private të familjarëve të tij dhe niset drejt Drejtorisë Vendore të Policisë Fier për t’u dorëzuar i akuzuar për vrasjen e policit Novruz Cenaliaj.

Në këtë video të publikuar nga Tv Klan dëgjohen zërat e familjarëve të tij, teksa 23-vjeçari futet në makinë për të shkuar në ambientet e policisë.

Azgan Mërnica ishte lokalizuar në një banesë në fshatin Dërmenas dhe forcat RENEA kishin kërkuar që të vetëdorëzohej. Për këtë të fundit negociuan babai dhe daja i 23-vjeçarit.

RENEA ju kishte lënë afat për vetëdorëzimin dhe në rast të kundërt do të ndërhynin, edhe duke e neutralizuar fizikisht nëse do të kishte kundërpërgjigje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TV KLAN (@rtvklan)


7 Comments

 1. O Zoti u vraftë o familje terroristash… Ju jeni fetyra e shëmtumë e otomave të ngelur në trojet tona…

  1. nuk ka lidje me osmanet por me psikopatine
   lexoni;

   Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist

   A.B. Jamieson

   1. Nuk ka lidhje as me psikopatine. Mua me duket me shume budalla sesa psikopat.
    Zakonisht psikopatet jane persona inteligjent por pa ndjenja, mua vetem inteligjent qe nuk me duket ky.

 2. Qesh kafsha ree…
  Ditën që do dali nga burgu do vrasi prap…
  Edhe un palla shaj dynjan kur i merr malli për Enverin

 3. Do kalbet ne burg…Polici ishte me uniforme, dhe ky pidhrrobi e ka gjuajtur, zero frik. Gjykatesi nese ben keto skemat pranim faj bla bla bla qe ky te dali pas 20 vjetesh , ta fusin ne burg edhe ate,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *