• |
ide | kryesore

Selena Gomez përlotet, pas vlerësimit në festivalin e filmit

Paparazzi, Slider


Filmi “Emilia Pérez” u duartrokit për 1 minutë pa pushim pas transmetimit në Festivalin e Filmit në Kanë, duke e bërë Selena Gomez të përlotet para audiencës, e cila ishte ngritur në këmbë.

Në “Emilia Pérez”, Selena luan rolin e gruas së një drejtuesi të një karteli droge (Karla Sofía Gascón) që po mundohet të bindë avokatin e tij ta ndihmojë të bëhet grua me një operacion para se të largohet nga biznesi.

Filmi është i ndarë në 4 akte dhe ka disa performanca muzikore që i interpreton kasti. Gomez ka zbuluar se roli në këtë film ka qenë një nga sfidat më të mëdha të karrierës


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *