• |
ide | kryesore

FOTO/ 75-vjeçarja amerikane çmend internetin me pamjen e saj

Arkiva, Lapsi Leaks
amerikane


Janë bërë virale fotot e dizajneres së famshme amerikane të fustaneve të nusërisë Vera Wang e cila do të festojë 75-vjetorin e lindjes më 27 qershor. Megjithatë, koha duket sikur ka ndalur për të. Në çdo paraqitje, Vera Wang befason me rininë e saj të përjetshme fizike.

Publikimi i saj i fundit në Instagram, i datës 28 maj, vazhdon të ruajë mitin: siluetë e hollë, flokë gështenjë ultra të gjatë, lëkurë e lëmuar pa rrudha… 75-vjeçarja duket se është bërë thjesht… 50 vjet më e re. Të intriguar nga pamja e tij rinore, përdoruesit e internetit nuk kanë munguar të shprehin habinë e tyre në komente.

Vera Wang appears to have tapped into the fountain of youth and fans agree

“Si ka mundësi që dukesh kështu?”, “Po bëhesh më e re”, “Trupi i një vajze 20-vjeçare”, “Ti dukesh si adoleshente”, “Rinia e përjetshme. Duhet të kesh sindromën Benjamin Button”, “Koha përkulet para teje dhe nuk ecën përpara”, “Nuk mund ta besoj se je mbi 70 vjeç. Është e mahnitshme”, “Ti dukesh si një vajzë 20 vjeçare”, “Kur do të shkruash një libër për të gjitha sekretet e tua të bukurisë?”, “Kur të ndalosh së plakuri në të 20-at”, “Ku e gjete shatërvanin e rini?”, “Ëndërroj të të ngjaj në moshën tënde”, “Si nuk plakesh kurrë?”, – mund të lexohet në komentet që vërshojnë. Disa skeptikë, megjithatë, dyshojnë se ajo ka përpunuar ose i ka retushuar këto imazhe.

The 74-year-old fashion designer shared some new snaps on Instagram. In the photos, she sits on the diving board of a pool

Sipas vetë Wang, sekreti i rinisë së përjetshme nuk qëndron tek hilet apo ilaçet e tjera magjike… por në një rutinë të pazakontë jete, siç zbuloi ajo vetë në një intervistë për revistën People në prill 2023: punë, netë të mira gjumi, mos u ekspozoi kurrë në diell dhe duke pirë rregullisht kokteje me vodka. Nuk është Benjamin Button ai që do të thotë të kundërtën. ©LAPSI.al

The bridal wear designer wore a white one-piece swimsuit, long dangly earrings, black sunglasses and crystal-covered Miu Miu slides in the photos Wang's long, sleek black hair helps keep her looking so youthful and she recently admitted why she won't let her hair go grey She looks less than half her age in the festive shots welcoming the warmer weather. 'My SLIM AARONS moment ¿Happy Summer !!!,' the icon captioned the post, referring to the legendary celebrity photographer known for his poolside snaps in the 1970s

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vera Wang (@verawang)


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *