• |
ide | kryesore

Rrahu gruan, arrestohet 38-vjeçari në Tiranë

Arkiva, Lajme, Të fundit
Arrestohen dy gra në Tiranë, akuzohen për pengmarrje, policia


Një person është arrestuar ditën e sotme në Tiranë. Bëhet me dije se 38-vjeçari me iniciale J.K ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij. Gjithashtu ai ka kundërshtuar me forcë një punonjës policie, gjatë kryerjes së detyrës.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 4 arrestuan shtetasin J. K., 38 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij, si dhe ka kundërshtuar me forcë një punonjës policie, gjatë kryerjes së detyrës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *