• |
ide | kryesore

Jennifer Lopez anulon turneun e verës

Paparazzi, Slider


Artistja e njohur Jennifer Lopez ka anuluar turneun e saj “THIS IS ME…LIVE”.

Përfaqësuesit e ‘Live Nation’ shpjeguan se JLo do të “merrte pushim për të qenë me fëmijët, familjen dhe miqtë e saj të ngushtë”.

Pas publikimit të albumit, Lopez publikoi dy filma shoqërues: ‘This Is Me…Now A Love Story dhe një dokumentar ‘The Greatest Love Story Never Told’, i cili festoi rikthimin e saj në muzikë dhe ribashkimin me bashkëshortin Ben Affleck


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *