• |
ide | kryesore

Kujdes! Sot fillon shiu dhe bora

Ditën e sotme Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të vranët dhe me …

Kthehu