• |
ide | kryesore
era.JPG

Çfarë po bën Era Istrefi?

Këngëtarja Era Istrefi ka publikuar një foto ku shihet me një palë gërsherë të cilat i ka vënë në përdorim …

nora.jpg

Si e zbukuroi pemën Nora Istrefi

Edhe këngëtarja nga Kosova, Nora Istrefi ka zbukuruar pemën e Krishtlindjeve. Ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale e …

kim3.jpg

Pse po divorcohet Kim Kardashian

Të gjitha mediat botërore janë duke i kushtuar një rëndësi të veçantë arsyeve të një divorci të mundshëm të Kim …

20141206123023109646_5325.jpg

Rita vazhdon të çudisë

Rita Ora është e famshme për përzierjen dhe kombinimet e stilit të saj. Këngëtarja ishte e mahnitshme në performancën në …

arb1.jpg

Kush bëhet mami së shpejti

Viti 2014 ka patur shumë të reja përsa i përket jetës së personazheve të njohur publikë. Shumë dasma në radhët …

Kthehu