• |
ide | kryesore
eneda.jpg

Eneda Tarifa prezanton vajzën

Këngëtarja Eneda Tarifa ka prezantuar vajzën e saj Arian që tashmë ajo është e rritur. Nuk i ka rezistuar tundimit …

eliza.png

Eliza Dushku i do shqiptarët

Akorja e njohur hollivudiane me origjinë shqiptare Eliza Dushku, vazhdon të promovojë në mënyrë fantastike në rrjetet sociale Shqipërinë dhe …

alberia.jpg

Albëria lavdëron Leonora Jakupin

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj, duket se ka raporte të afërta shoqërore me Leonora Jakupin. Me rastin e lansimit të …

xhaka.jpg

Xhaka ndahet nga e dashura

Derisa në aspektin e futbollit atij po i ecën mirë, në dashuri gjërat kanë shkuar keq. Për "Blick", Xhaka konfirmon …

ema.jpg

Ema tregon shumë…

Aktorja Ema Uka shfaqet mjaft seksi në një foto të postuar në Instagram. Ajo duket mjaft joshëse gjatë një seance …