• |
ide | kryesore

Zmadhoni buzët për vetëm 3 minuta falë këtij grimi (Video)

Arkiva, Stil
2FACF3EE00000578-3379286-image-a-67_1451504482840.jpg

Buzë të plota janë në trend tashmë disa vite. Mund të bëni mrekulli me ndihmën e përdorimit të paktë të grimit, ndërkaq nga kjo video do të mësoni se si duhet të veproni.

Një artiste e grimit, ju jep disa këshilla se si t’i bëjmë buzët të jenë më të trasha dhe të plota në mënyrë natyrale.

Kthehu