• |
ide | kryesore

Ja kush e zëvendëson Enadën dhe Gerdin në “Dancing with the Stars”

Arkiva, Paparazzi
adelina_tahiri_simone.jpg

Balerini italian Simone Pigliacelli mësohet të jetë "zëvendësuesi" i çiftit të njohur të koreografëve Enada dhe Gerd Vaso në spektaklin e kërcimit "Dancing with the Stars". Sipas burimeve të lapsi.al, Simone është thirrur nga producentja Holta Dulaku, pas largimit nga show të dyshes kryesore të balerinëve. Nuk dihen ende emrat e tjerë që priten të shfaqen surprizë sonte mbrëma, pas valës së largimit gjate ditëve të fundit nga ana e stafit të balerinëve profesionistë.


Kthehu