• |
ide | kryesore

Vali Corleone zbulon sekretin e madh të jetës së tij

Arkiva, Paparazzi
image.jpg

“Hiroshima, tërmet”- e quajti Vali Corleone publikimin e sekretit të jetës së tij në Zonë e Lirë. 32-vjeçari nga Gilani i njohur si personazh për shkak të pamjes tipike me tatuazhe dhe jetës luksoze, ka rrëfyer për herë të parë se ai është i adoptuar nga prindrit kosovarë. Sipas historisë “së rondë”, Valentino lindi në vitin ’83 në Siçili nga dy prindër me prejardhje nga fshati Corleone. Babai i tij u vra në kohën që e ëma Maria ishtë shtatëzënë dhe pas lindjes së Valit edhe atë e vranë. Princ Valentino, i cili u shfaq në studion e gazetarit Arian Çani i shoqëruar nga 3 bodyguard, tregoi se babai adoptues nga Kosova, e kishte marrë foshnje në familjen e tij nga spitali ku ai lindi në Itali.



Kthehu