• |
ide | kryesore

Kamerieri rrëzon tortën para çiftit në Krujë (video)

Arkiva, Syri i Lapsit
jhffjf.jpg

E ndërsa po vinte një nga momentet më kulminante të dasmës, ku çifti duhet të priste tortën, ndodhi e papritura. Kamerieri i cili po sillte tortën ka improvizuar duke humbur ekuilibrin dhe është rrëzuar bashkë me të. Video është publikuar në faqen sociale Jeta Osht Qef, dhe pas kësaj surprize thuhet se ka ardhur torta e vërtetë.Kthehu