• |
ide | kryesore

Publikohen pamjet e censuruara të videoklipit të Rihanna-s (VIDEO)

Arkiva, Paparazzi
Rihannah.png

Po bëjnë xhiron e botës në internet pamjet e censuruara të videoklipit të ri të popstarit Rihanna. Këngëtarja shfaqet me një veshje transparente dhe duke vrarë me thikë një burrë. Lapsi.al

 


Kthehu