• |
ide | kryesore

Kthehet herët në shtëpi, kap gruan duke tradhtuar (video+18)

Arkiva, Syri i Lapsit
gruja.jpg

Ky filmim i shkurtër tregon një djalë të ri që ka kapur gruan e tij duke bërë seks me të dashurin e saj. Video është publikuar nga “Daily Star” dhe aty duket personi në fjalë që hap derën e një apartamenti. Më pas ndez dritën duke treguar gruan e tij lakuriq me, një burrë tjetër në divan. Ai tregohet i qetë dhe pasi lë çelësin thotë se do divorcin menjëherë me të. “Të lutem më jep divorcin. Nuk dua të merrem më me këtë punë. E mbylla. E kam mbyllur me ty.”©lapsi.al Kthehu