• |
ide | kryesore

Këngëtares serbe i vjedhin celularin, publikohen fotot nudo (foto+18)

Arkiva, Paparazzi
kenget_1455277850-6148100.jpg

Këngëtares serbe Dara Bubamara i kanë vjedhur celularin dhe menjëherë në media janë publikuar foto të saj nudo.

Këngëtarja është lutur që të mos publikohen këto foto.


“Njerëzit nuk kanë ndërgjegje. Unë jam nëna e një fëmije. I lus mediat që të mos postojnë këto foto,” tha ajo./express/

 

Kthehu