• |
ide | kryesore

Kim Kardashian në telashe, publikohet video e saj porno (video)

Arkiva, Paparazzi
kim-kardashia.jpg

Është personazhi më i njohur i Reality Show në botë dhe shumë njerëz e kanë parë përditshmërinë e saj në shumë aspekte, përjashtuar atë më intimen. Por ja që nuk janë vetëm këto imazhe. Në duart e një media amerikane kanë rënë pamjet filmike të një video me pullë të kuqe ku shfaqet Kim Kardashian me Ray J.

Sipas Daily Star, video ka dalë në shitje për 19 milionë paund, ose rreth 30 milionë dollarë. Video e dytë mes Kim Kardashian dhe Ray J sipas raportimeve në mediat britanike, është akoma më e nxehtë se video e parë, e cila u publikua në vitin 2007. Në atë kohë, Kim tha se e kishte vuajtur shumë daljen në publik të asaj video.

Kthehu