• |
ide | kryesore

Pas këngës “Dashni”, Majk i kopjon dhe syzet reperit francez

Arkiva, Paparazzi
maikkkk.jpg

Këngëtari kosovar Kastriot Rexha, i njohur në muzikë si Majk, është shfaqur së fundi me një palë syze të njëjta si ato të reperit të famshëm francez Maître Gims.

Sikur mos mjaftonin akuzat për plagjaturë të hitit “Dashni”, Majk nuk është ndalur, por i ka kopjuar dhe syzet këngëtarit të hitit  “Brisé”.


Nuk dihet fiksimi i Majkit me këngëtarin francez, në këtë ndjekje hap pas hapi që po i bën…

Kthehu