• |
ide | kryesore

E dashura e Higuain që po trondit Torinon

I pakategorizuar
hig.jpg

Higuain vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes pas transferimit te Juventusi. Gonzalo Higuain, blerja e tretë më e shtrenjtë në historinë e futbollit që u transferua për 90 milion euro nga Napoli te Juvenutsi po tërheq vëmendjen edhe me nje aspekt tjetër. Mediat kanë publikuar disa foto të së dashurës së argjentinasit, Lara Wechsler, duke treguar se sulmuesi është njeri me fat.


Sipas tabloidit britanik, The Sun, Higuain dhe Wechsler planifikojnë që të jetojnë në një vilë në Torino.  


 

Kthehu