• |
ide | kryesore

Si i përgjigjet Floriana Garo lajmit se është lidhur me avokatin nga Zvicra

Arkiva, Paparazzi
IMG_6886.PNG

Moderatorja e Tv Klan duket se nuk e ka mohuar lajmin e botuar sot në GSH në lidhje me një histori të re dashurie. Ndryshe nga sa mund të imagjinonim, ish-miss Albania nuk i ka dhënë fare rëndësi artikullit i cili zbuloi marrëdhënien me një jurist të njohur në Zvicër. Floriana Garo ka preferuar të postojë për punën e saj.

“Sot ne #jovetemmode vjen historia e vecante e Alkides, vajzes plot humor dhe miresi qe ka sindromen e nanizmit. 26 vjecarja vetem 1.29m e gjate na tregon per veshtiresite e te paturit nje jete normale ne Tirane, teksa shpreh vendosmerine dhe forcen per te dale mbi paragjykimet e per te bere me te miren per veten! Na ndiqni sot ne oren 20.05 vetem ne #tvklan! @iamalkidakida” – shkruan Floriana e cila ende nuk ka një reagim për historinë e re të dashurisë, pas ndarjes nga i fejuari.


Kthehu