• |
ide | kryesore

Amber Rose :Tentova të vras veten për shkak të Kanye West

Arkiva, Paparazzi
42AEB1B700000578-4729976-When_they_liked_each_other_The_rapper_and_Rose_in_2010_he_moved_-a-2_1501024323519.jpg

Amber Rose ka qënë viktimë bullizmit nga Kanye West.  Sipërmarrësja 33-vjeçare e ka qënë e lidhur me reperin, i cili është i martuar me Kim Kardashian, për dy vite rresht dhe u ndanë në vitin 2010.

Në një intervistë të dhënë për revistën “Complex”, ditën e hënë, modelja është shprehur se përveçse mbeti tepër e lënduar nga ndarja me reperin, ajo ka përjetur bullizën të vazhduashëm nga ai, 7 vitet e fundit.


“Në të gjitha lidhjet e mia, unë ka qënë ajo që jam lënduar”, ka thënë Rose. “Unë kurrë nuk i kam tradhtuar të dashurit e mi dhe asnjëherë nuk kam ofenduar Kanye West…. edhe pse ai e ka bërë këtë gjë për 6 apo 7 vite”.

“Ajo ishte pikërisht koha kur tentova të vrisja veten”, ka treguar më tej Amber.

Ajo gjithashtu ka shtuar se lidhje me Kanye i dha asaj famë por e la pa asnjë të ardhur pasi ajo nuk mund të punonte sepse ishte e dashura e reperit.

 
Kthehu