• |
ide | kryesore

Sarandë, përplasje me armë zjarri, një person i plagosur rëndë

I pakategorizuar
297993_m.jpg

Gjatë natës ka ndodhur një përplasje me armë zjarri duke tmerruar qytetarët në bulevardin kryesor.

Nga përplasja me armë zjarri një person ka mbetur i plagosur rëndë dhe është dërguar në spital.


Dëshmitarët flasin për rreth 10 të shtëna me armë, ndërsa në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia, por autorët janë larguar.

Blutë e Sarandës nuk japin më shumë detaje, ndërsa vijon operacioni për arrestimin e autorëve.

Kthehu