• |
ide | kryesore

VIDEO/ Zbuloi se shkonte me burrin e saj, e zhvesh në mes të rrugës

Arkiva, Pikante
sdfdsffff.jpg

Një grua, e dyshuar se ishte përfshirë në një lidhje jashtëmartesore, u rrah brutalisht dhe më pas u zhvesh në mes të rrugës nga gruaja, me burrin e së cilës kishte kryer marrëdhënie. Në videon e publikuar në rrjetet sociale shihet gruaja e cila masakrohet si mos më keq. Ngjarja ka ndodhur në Kinë dhe është e përsëritur. Turmat përreth dëshmojnë dënimin e egër, me të paktën një xhirim të veprimit, por askush nuk ndërhyn për të ndihmuar gruan që qan.Kthehu