• |
ide | kryesore

Post Barcelona-Juventus/ Shtypi evropian elozhe Messi-t (FOTO)

Arkiva, Sport
103130619-25805498-0478-4ffb-80fc-ad2cb2bc3288.jpg

Shi me elozhe dhe për paraqitjen e numrit 10 të Barcelonës në fitoren 3-0 ndaj Juventus. 2 gola, një asist dhe një shtyllë. Çfarë mund t’i kërkosh më shumë “pleshtit”?/lapsi.al/ 

Kthehu