• |
ide | kryesore

Dosja ‘Habilaj’, katër personat e tjerë të kërkuar nga italianët (Emrat)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Pjesë e dosjes italiane të grupit kriminal të Habilajve janë edhe katër persona të tjerë, të cilët janë shpallur në kërkim.


Ata janë Nezir Seiti, Florian Habilaj, Sabaudin  Çelaj dhe Armando Sulaj.


Dosja e plotë e italianëve është rreth 500 faqe.

Kreu i grupi të trafikut të drogës drejt Italisë ishte Mosi Habilaj, kushëri i ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri.

© LAPSI.al

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu