• |
ide | kryesore

FOTO/ Belen Rodriguez dhe Andrea Iannone në krizë

SportSipas të përjavshmes “Spy” showgirl Belen Rodriguez i ka thënë “jo” bashkëjetesës me pilotin e MotoGP Andrea Ianonne. Sipas të njëjtave burime modelja është afruar sërish me ish-bashkëshortin Stefano Di Martino që nga ana e tij është dnarë me blogeren e modës Gilda Ambrosio. ©LAPSI.al

Image result for belen rodriguez andrea iannone Image result for belen rodriguez andrea iannone Image result for belen rodriguez andrea iannone Image result for belen rodriguez andrea iannone

Image result for belen rodriguez andrea iannoneLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *