• |
ide | kryesore

Big Mama: Pse u ndava me të dashurin

Paparazzi, Slider


E ftuar në Prive ajo ka folur për jetën e saj dhe gjithashtu ka treguar arsyen e ndarjes. Big Mama është shprehur se lidhja e saj me të dashurin ka zgjatur rreth një vit dhe ka qenë një lidhje serioze, por gjërat nuk kanë shkuar ashtu si ata i kishin menduar. Big- u tha gjithashtu se  ajo dhe ish i dashuri i saj kanë vendosur të dy që t’i japin fund lidhjes së tyre duke rënë kështu dakord me njëri-tjetrin.

Këngëtarja ka sqaruar të gjithë se këngë e saj e fundit me titull  “Zemra e Ndalume” nuk është dedikim për të dashurin sepse kënga ishte regjistruar gjatë kohës kur ajo ka qënë e lidhur.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *