• |
ide | kryesore

Dakota del hapur në lidhje me Chris Martin

Paparazzi, SliderÇifti i ri, Dakota Johnson dhe Chris Martin janë parë bashkë për herë të parë teksa kanë dalë bashkë një natë në Malibu.

Për aktoren dhe këngëtarin e Coldplay, flitej prej pak kohësh që ishin bashkë, por tashmë, fotot e publikuara nga Dailymail na japin mundësinë të shohim si duken pranë e pranë, një nga çiftet që me siguri do kthehet në një fiksim për publikun.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *