• |
ide | kryesore

Mamaja i ndërhyn Selenës dhe në karrierë,”Jo më filma’

Paparazzi, SliderSë fundmi është diskutuar se Selena Gomez do të merrte pjesë në filmin e ardhshëm të Woody Allen “Një ditë me shi në New York. Gomez nuk e ka marrë ende vendimin e saj por sipas komenteve të nënës së saj në Instagram ajo nuk do ta marrë rolin në këtë film.

Nëna e Gomez, Mandy Teefey i është përgjigjur një komentuesi në Instagram ku i ka thënë: “Askush nuk mund të bëjë një gjë që Selena nuk e dëshiron, kam bërë një bisedë me të për të mos marrë pjesë në këtë film. Por askush nuk e kontrollon atë, Selena i merr vetë vendimet e saj”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *