• |
ide | kryesore

Ledion Liço :Budalla nëse s’do isha xheloz për Sarën

Paparazzi, SliderMbrëmjen e djeshme në “Top Show Magazine” ka qenë i ftuar moderatori Ledion Liço. Ai ka folur për programin që do të fillojë të premten “The Voice Kids” si dhe për marrëdhënien me partneren e të birin. Mes këtyre ai është pyetur nëse bëhet xheloz për Sarën dhe Ledioni nuk ka hezituar të japë një përgjigjie.“Po sigurisht që jam. E ke parë Sarën ti apo jo? Sara është alamet ylli. Nëse nuk do jesh xheloz për Sarën, i bie të jesh budalla”- ka thënë ai.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *