• |
ide | kryesore

Drake i kthehet Rihanna-s,’Unë dua vetëm mamin tim, jo ty’

Paparazzi, Slider“God’s Plan” dhe “Diplomatic Immunity” – quhen dy këngët e reja, të publikuara nga reperi, të cilat janë lajmëruar vetëm 1 orë para publikimit. Drake i ka qëndruar besnik zhanerit të tij, hip hop-t, ama ajo që ne na ka bërë përshtypje ka qenë një pjesë e vargjeve të këngës, “God’s Plan”. Në këtë këngë, reperi thotë: “Ajo më thotë: A më do?/ Unë i them: Pjesërisht! Unë dua vetëm mamin tim dhe shtratin, më vjen keq!” Shumë prej komentuesve dhe fansave të reperit e kanë marrë këtë pjesë të këngës si një “sulm” ndaj Rihanna-s me të cilën Drake u përfol për një lidhje.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *