• |
ide | kryesore

Olivia Munn mohon lidhjen me Chriss, miqësi të ngushtë me ish gruan e tij

Paparazzi, SliderPërmes një postimi në Instagram ajo ka mohuar gjithçka rreth një lidhje të mundshme të saj me Chris Pratt. Fillimisht ishte thënë që Munn dhe Prat kishin dalë për darkë, ku ishin parë tejet të afërt dhe ish bashkëshortja e tij, Anna Faris, ishte nevrikosur rreth kësaj ngjarje. Mirëpo gjerat nuk qëndrojnë kështu. Munn e ka postuar një bisedë në mes të saj dhe Anna Faris, ku i ka thënë që gjërat që po shkruhen nuk janë të vërteta, përderisa Anna i është përgjigjur shumë mirë, duke lënë të kuptohet që edhe po te ishin të vërteta nuk do e kishte problem.

ImageLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *