• |
ide | kryesore

Lajm i Fundit/ Zgjidhet drejtori i Policisë së Shtetit, zëvendëson Haki Çakon e shkarkuar

Lajme, Të funditZgjidhet drejtori i Policisë së Shtetit. Ardi Veliu do të jetë zyrtarisht në krye të Policisë së Shtetit. Emërimi i tij vjen pas shkarkimit të Haki Çakos nga kjo detyrë. Ndërkohë ministri Xhafaj ia ka propozuar sot emrin e Veliut kryeministrit Rama dhe ky i fundit ka firmosur propozimin.

Në testin e disa ditëve më parë, Veliu mori gradën “Drejtues i parë” ku fitoi pikët maksimale. Ardi Veliu deri më sot ai mbante postin e drejtorit të policisë së Tiranës.5 Comments

  1. Turp i zotit!!! Pak profesioniste ka Policia Shtetit? O Edi Rama nuk eshte pikture e polici bashkiake Polici e Shtetit o te qifsha Linden me gjithe Net

  2. erionka veliu na beri te njofur ne bot me JASTEKUN GRISELDA kurse ardit veliu pritet te na bej te njohur ne evrop me tanga edvini.

  3. Ne komentuesit jemi shume te mencem, gjynah qe qeveria nuk na pyet neve ke te punesojne ne administraten shteterore…
    Mbylleni ore gojen ju qe kritikoni e mos u beni rrota kari si ari, vleresoni punen dhe jo emrat e personavet ne qeverisje..

  4. Hani mut e grini sallat se sju pjerdh njeri.E organizuat protesten e radhes bashk me Mona bucen ju?Meruni me partine tuaj qe esht bërë si gjiriz plot me minje

  5. paskan dale policat e katunarit me e mbrojt. Ah mjere ju per mend qe keni, e meritoni ate mut shtet dhe ate qeveri

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *