• |
ide | kryesore

Financimi rus për lobim, Rama publikon një video: Basha të shkojë në Prokurori të rrëfehet

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në faqen e tij në Facebook, ku komenton deklaratat e kreut të PD-së, Lulzim Basha, lidhur me çështjen e lobimit në SHBA, ku sipas gazetës Mother Jones, janë paguar para nga kompani me lidhje ruse. Video i referohet emisionit ‘Opinion’, ku Basha komentoi investigimin e gazetës amerikane. Sipas Ramës, kreu i opozitës duhet të shkojë në Prokurori të rrëfehet për këtë çështje dhe jo të ngrejë pretendime të gabuara mbi përkthimin.

©LAPSI.al 


2 Comments

  1. me rus se rama nuk ka njeri ne bot,babai kristaqi madje ka diplom ruse te shkollimit per siun,po ashtu daja i rames spiro koleka.buste stalini e hrushqovi nga te kater anet e rruzullit mbi kok bustin e stalinit ,te kembet at te leninit,ne krahun e djath bustin e hrushqovit,ne te majt at te popoviq,,perfundi shtatit bustin e mugoshes,mbi kok mao ce dunin luu.per ket arsye dha ka shok SASHA gjinushin,milena harito majko,milo,braqe e ku ka me rus se keta e serb,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu