• |
ide | kryesore

Ruçi nxjerr kamerat nga parlamenti, Basha live në Facebook (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Gramoz Ruçi nxorri jashtë mediat dhe ndërpreu seancën parlamentare, pasi i ofroi Lulzim Bashës disa minuta shtesë në fjalën e tij. Por kreu i PD-së nuk lëvizi nga foltorja dhe vazhdoi të denoncojë skandalin e Xhafajve nëpërmjet transmetimit live në Facebook. Pavarësisht se seanca parlamentare u ndërpre, të gjitha televizionet kaluan në transmetim live të fjalimit të Bashës nga rrjetet sociale.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu