• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rinisin kërkimet për të riun e rrëzuar tek Shpella e Pëllumbasit

Lajme, Të fundit


Kanë rinisur kërkimet për të riun që humbi një ditë më parë në “Shpellën e Pëllumbasit” në kryeqytet.

Xhorxho Seferi, besohet të jetë marrë nga rrjedha e ujit në kanion. 20 vjeçari përfundoi në kanion rreth mesditës së të shtunës, bashkë me shokun e tij, Fabio Dukagjini, i cili fatmirësisht doli pa pasoja për jetën.

Shërbimet e policisë dhe zjarrfikëses punuan deri natën e kaluar për gjetjen e të riut, por pa rezultat.

https://www.dailymotion.com/video/x6jvd0j


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *