• |
ide | kryesore

Basha në përgjim nga policia? Rama tallet e qesh me shqetësimin e PD-së

Lajme, Të fundit

Edi Rama është tallur me lajmin që doli në media se Lulzim Basha është nën përgjim nga policia. Fillimisht lajmi doli në gazetën Panorama dhe u mbështet nga një deklaratë e Edmond Spahos në selinë e Partisë Demokratike. Policia e përgënjeshtroi këtë lajm si një spekullim të qëllimshëm dhe kryeministri Rama është tallur nga Facebook duke i bashkëngjitur fjalëve nofkën e skafistit Albert Veliu, i njohur ndryshe si “Babalja”.


“Babalepartitë e babaleopozitës kanë shpikur sot një përgjim të Policisë së Shtetit për babalekryetarin e Partisë Babalokratike. Shpejt do të dalë e vërteta e babalepërgjimit të shpikur dje për ministrin e ndërkohë le të qeshim me babalepërgjimin e shpikur sot për Lulëzimin” shkruan Rama në Facebook.
22 Comments

  1. Ardhtë ajo ditë kur ju parazitët të mbyllni halen e të bëni ndonjë punë të ndershme, kuptohet nqs keni ndonjë kualifikim jo sorrosian.

 1. Ky vetem hajdut eshte!!!Asgje tjeter
  …A po, mori ne qafe dhe 4 sahanlepiresa qe i vinin nga mbrapa me 21 janar!

 2. Nk kam fjale per simpatizantet e pd kur politizojne dhe viktimat e 21 janarit qe I vrane me snajper 12 km larg duke pa protesten nk e di shifeni pak videon kur del pastj sala dhe thot nga ekspertizam jone deri tani jane plumba pistolete t vogel qe nk I zotron garda
  Shifeni mos I harroni se jan jete tpafajshem po ne mga kafshe jemi drejtu prnd dhe nk do e votoj ndonjer pd sa tjet sala gjalle
  Me mire nk votoj shkoj n plazh se pdn

  1. O idiot po 12 km larg i bie të kenë qëlluar nga Fushë Kruja , Rinasi Dajti ose ndonjë pikë nga kanë gjujtëBrigada 3 me top.
   edvin ipër ju rilindasit injorantë ka një shprehje: shko në shkollë dhe mëso të shkruash e të lexosh, se nuk i kupton shkrimet që bën gjasme se i lexon dhe ja fut si kau pelës me komente idiote.

 3. Sa poshte kane rene keta te PD-se i ka digjitalizue Berisha te gjithe.Salianji e Grida pergjohen brenda KUvendit duke shkembyre pervojat seksuale te perjetuarabashk naten sepse si duket i paska mbete borgj Salianji Grides,po fundja pusi me peshtyme nuk mbushet.Tash ia paskan kthyer kamerat Bashes,se edhe ky si Salianji kane ngjy ne nje pjate si duket.ma merr mendja se te gjitha keto jane ndytesi brenda PD-se ,pra brenda llojit sepse Rama e don Bashen kryetar opozite edhe njezet vjete.Me pase zgjedhe vete ma te mire per ne opozite nuk do ta gjente.

 4. Hahahha alert! alert! simatizante I pd-se detected .
  Stay away!
  Keni degjuar ndonjere per ironine, hiperbolen, figuren letrare etj etj ju simpatizanten e pd-se .
  Apo ku ta degkoje ti kir ne oren e gjuhes shqipe rrije e haje fara ne bangen e fundit
  Duhet me ik nga vendi yne I dashur perfundimisht nk ka shprese kur lexoj neper komente

  1. Ik meso te shkruash ti! Na shkrive fare me shakate e tua dhe te ketij budallait ne foto!!! Se clidhje kam une me PD-ne o pederast!!! Une rri ne Itali.

 5. Komentet r rilindasve te qelbur ne qelbesirat e politikes qe i solli ne pushtet kuptohet me se miri qe si nje bandehajdutesh e narkotikesh jane hedhur ne mesymje nga selia kr; ministrore me ato qe u servir i semuari i ballkanit. Si kelysha te kurvit, me fjalor te asaj nga kane dale shfaqen edhe ne kete portal. Por ke ka pranuar si te drejte nga tere ato qe i ka thene opozita ketij narkotiku te semure, kur e ka pranuar difektin, disfatenqe ka patur qysh se mori pushtetin me mashtrime e vjedhje votash, a kuptoni o te mjere te pa emer se cfare fundrinash jeni, dhe kujt i sherbeni?Ju jeni banda e deshtimeve, e vjedhjeve, e narkotikeve, gjithesesi,,,,,,BIRA KURVI.

 6. Shpresoja shume qe ti kishe sheshuar dallimet e orientimit seksual meqe jeton dhe ne itali
  Gjithsesi fakti qe nuk qenkerkesh fans I saliut eshte nje plus per cv-ne

  1. Po ti a pederast qenke? se vetëm rilindasit po tentojnë të zhdukin dallimet seksuale ashtu siç i ka bërë Zoti.

 7. Alba
  E shikon ?!! Ca tbejme ne qe ne demokraci vota e nje njeriu normal eshte e barabarte me voten e nje fansi te sojit sali
  E drejte te duket ty ?

  1. Vetëm rilindasit nuk janë njerëz normalë, sepse të jesh normal do të thotë në rradhë të parë të punosh në një punë të fituar me ndershmëri, në radhë të dytë të mos jesh lapangjoz që u ngjitesh si rriqën partive, dhe e treta të mos kesh adhurim për politikanë aq më tepër të lloji rilindës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *