• |
ide | kryesore

Era Istrefi publikon foton e parë në përgatitjet e kampionatit

Paparazzi, SliderPas publikimit të versionit audio të projektit “Live it Up”, këngëtarja nga Prishtina preku majën e botës, duke qenë zëri kryesor i Botërorit, që do të zhvillohet në Rusi.

Dhe, versionit audio natyrisht që do t’i bashkëngjitet videoklipi, i cili ka kohë që ka nisur të xhirohet dhe si duket tashmë është drejt përfundimit.

Vetë Era Istrefi ka publikuar një foto selfie me protagonistët dhe kastin prapa xhirimit të klipit.

Era shihet në prani të Ronaldinhos, teksa mban sytë mbyllur, e ku shihet një miqësi e saj me yllin brazilian të futbollit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *