• |
ide | kryesore

(VIDEO) Policët filmohen duke marrë para

Lajme, Të fundit

Video më poshtë, ku policë rrugorë duket se marrin para në këmbim të mos ndëshkimit për shkeljen e rregullave të qarkullimit është postuar nga Sali Berisha.

Denonuesi i shkruan ish-kryeministrit se video më poshtë është kapur në mbikalimin e Bushneshit në Thumanë.

Postimi i plotë: 

Narkopolicia ne aksion per ryshfete!

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

‘Pershendetje Doktor Berisha . Kjo eshte policia qe duam e Fatmir Xhafes ku ne kembim te pezullimit te patentes kerkon rryshfete.

Kjo video eshte regjistruar tek vendi i quajtur mbikalimi i Bushneshit ne komunen Thumane ku her pas here policia del aty dhe ben kerdine duke vene gjoba e marre rryshfete ne menyre te paligjshme. M.D’

8 Comments

  1. Mire qe Sali ka rrjedhur po c’kusur kemi ne te lexojme dhe shikojme budallalliqet qe poston Idioti Dixhital.
    Ju i kosideroni te gjithe si ari!!!

  2. i paska leshur ter krymbat e qenefit negjmije sot rama.jezi,ronea,elda,magazinjeri,sonja dhe dihet i pa emer.me siguri kan qen tek xhelili ne zyr e ai ju la tregu brekt e reja.nuk i shofin leket ne doren e policit ju duken letra higjenike te rames ashtu siq jan vet.

  3. je bo si xhep qinami qe rrinte te ure farkes, dhe gjobiste shoferat, edhe pse tallnin bythen shoferat , xhepi vazhdonte…….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu