• |
ide | kryesore

Gjendet i pajetë në rrethana misterioze një person në Tropojë

Lajme

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tropojë, ku një person është gjetur pa jetë në rrethana të paqarta.

Personi mësohet se është një bari dhe është gjetur në zonën e Bjeshkëve.


Rasti është denoncuar në Polici si vetëvrasje nga një person tjetër, emri i të cilit nuk bëhet publik.

Ka qenë një person që ka denoncuar rastin në Polici, si një vetëvrasje.

Nga ana e saj Polica ende nuk konfirmon nëse është një vetëvrasje, apo vrasje, ndërsa po vazhdon hetimet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu