• |
ide | kryesore

Tiranë/ ‘Audi’ përplaset me dy makina, rrëzon një pemë, plagosen edhe dy fëmijë

Lajme


Një aksident i pazakontë ka ndodhur në Tiranë. Një makinë tip “Audi”, është përplasur me dy makina të tjera, një “Alfa Romeo” dhe “Benz”, për të goditur më pas edhe një pemë, e cila kur ka rënë, ka plagosur dy fëmijë.

Ndërsa pas mjekimit në spital dy fëmijët u larguan në banesë, Policia Vendore referoi materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për shtetasin N. Sh., vjeç 34, banues në Tiranë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *