• |
ide | kryesore

Lorik Cana,plane për një fëmijë të dytë

Paparazzi, Slider


Ish kapiteni ishte i ftuar në ‘Wake Up’ në Top Channel mëngjesin e sotëm, në nje bisedë për arritjet e fundit, familjen dhe planet e së ardhmes.

Gjatë intervistës ai zbuloi se dëshiron shumë të bëhet sërish baba. “Dua që Bojken të ketë një vëlla ose një motër. Monika në fakt do vajzë dhe i ka gjetur emrin që tani. Do që ta quajë Enkelejda”,-ka thënë ai.

Siç duket Lorik dhe Monica duan të vazhdojnë traditën e vendosjes së emrave shqiptarë edhe në të ardhmen.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *