• |
ide | kryesore

FOTO/ Xhisiela Maloku përfundon në spital

Lajme, Të fundit


Në më pak se dy muaj ajo humbi më shumë se 20 kilogramë. Këtë të premte Xhisiela Malokut, postoi në rrjetet sociale një foto nga një spital privat në Tiranë.

Gazeta Shqiptare raporton se kontaktoi në telefon me vajzën që trazoi mbarë opinionin publik dhe politikën dhe 25-vjeçarja tha se prej 2 ditësh kishte rënie të imunitetit. Tek spitali privat, Xhisiela Maloku tha se ka marrë disa qetësues dhe se tani ndihet më mirë. Gjykata e Krujës dha masën e “arrestit në burg” për Rexhep Rrajën, djalin e deputetit socialist Rrahman Rraja.

I riu u arrestua nën akuzën e përndjekjes ndaj 25-vjeçares Xhesiela Maloku. Në dy intervista, në “Top Channel” dhe “Tv Klan” ajo mohoi që ndaj saj të ishte ushtruar dhunë, duke deklaruar se ajo e kishte bërë gjithçka nga xhelozia dhe se kallëzimi i saj kish

te qenë i rremë.

Xhisiela


8 Comments

  1. A nuk ka ndonjeri qe ta intervistoi ne spital qe te cmendet fare dhe pastaj nje interviste tjeter se i cmend she pastaj…..ishalla eshte gjalle.Fevziu me zi pret,Blushi nga Libra tek parate… mjere ai qe ka pune me mediat.

  2. Po.Viktimat e neokomunisteve. Me qindra dhe mijera ne keto vite. Sidomos nga 2013 e ketej. Tani kemi dhe nje neokomunist satanist qe drejton Tiranen. Dhe qent e rrugeve na i kane bere te zeza te gjitha.

  3. Te shkuara. Tani druaj se do te sajoje nje histori shtatzanie.
    Gjithcka presim nga xhesila.
    Po leket e spitalit Rexhepi do i paguaje?

  4. Tani moj vajze mos u perzje me mediat se jane hale fare. As nuk i plas fare per ty. Duan thjesht klikime dhe propagande partiake.

    1. G.GJ tani do kujdeset vetem per rrajen ne burg dhe per frrok e ndok,do i qoi dhe nenen e motren ketyre se keta kujdesen per xhisielen,ngase ju duhet per te fikur cigaret e per te ushtruar sportin e karates e boksit,shto dhe per tu pregaditur per perdhunues specialist si roshi e balla.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *