• |
ide | kryesore

FOTO/ Xhisiela Maloku merr një dhuratë të kushtueshme për ditëlindje

Syri i LapsitNjë vit më parë, historia e Xhisiela Malokut u përhap me shpejtësi në media duke shkaktuar një valë komentesh dhe reagimesh. Shkak u bë një denoncim i saj në polici për dhunë nga ish-i dashuri, djali i deputetit të PS-së, Rrahman Rraja.

Në atë kohë e gjithë vëmendja ra mbi të, por e reja nga Fushë Kruja i tërhoqi të gjitha akuzat duke deklaruar se gjithçka e kishte bërë nga xhelozia. Duket se tashmë ajo është shumë e qetë dhe e lumtur, madje ditëlindja e fundit e ka gjetur më në formë se kurrë.

Në profilin e Instagram ajo ka bërë publike disa foto teksa tregon se ka marrë si dhuratë një makinë të re. Nuk dihet se prej kujt i ka ardhur kjo dhuratë e kushtueshme Xhisielës. ©LAPSI.al

xhisielaaaaaaaaa xhiii xhisielaaa

xhisiela13 Comments

  1. Nuk ka dale kot ajo shprehja e urte popullore -Pac fatin e Kurves-.Eka marre si shperblim nga ai qe e kuvellte dhe e digjte me cigare per denoncimin e terhequr.

  2. Tashi i ka ardh radha me ja dhon me ta lepi leshin ky palla km ose me te mar grua sepse ky pa i provu 1000 ka..a se mer per gru keshtu qe duku noj her afer zyres se palles km.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *