• |
ide | kryesore

Del nga burgu me idetë e qarta: Do merrem me inceneratorët si kryeministri! (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit, Të funditNjë prej të burgosurve që sot ka lënë qelitë e burgut të Drenovës duke përfituar nga amnistia penale, ka dalë me idetë e qarta se çfarë do të bëjë me jetën e tij tani e tutje. Kur është ndalur para gazetarëve që raportonin në derën e burgut dhe kur është pyetur se çfarë do të bëjë tani që përfitoi lirinë, ai ka lëshuar batutën “Do merrem me inceneratorët… si kryeministri” duke provokuar të qeshura tek të gjithë grupi i gazetarëve dhe familjarëve që ishin përreth.

Mësohet se personi në fjalë ka qenë i dënuar për kanabis, që po rezulton rruga e gabuar për të bërë para.

Në vend se të merret me drogë, zotëria ka kuptuar se del me fitim duke u marrë me inceneratorët dhe si shembull ka zgjedhur modelin më të suksesshëm: kryeministrin.

Video më poshtë:

 4 Comments

    1. Mire e ke o çun se bashke me ty kishte fituar edhe Zamira Veshka gjyqtarja me e korruptuar amnisti edhe 80 vete qe i ka fut spaku

    1. Kur magjistraturen e drejton Arben Rakipi, dhe nje bord me Manjen e zagar te tjere , hijet e zeza te komunizmit, vaj hallit drejtesise tone.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *