• |
ide | kryesore

Pas akuzave për përdhunim, Ronaldo publikon foton me familje

Paparazzi, Slider


publikoi të premten për 142 milionë ndjekësit e tij në Instagram një foto me të dashurën e tij Georgina Rodriguez, binjakët Mateo &Eva dhe me vajzën Alana Martina.Të dy vajzat shihen të veshura me rozë, ku njëra qëndron në prehrin e Ronaldës dhe tjetra në prehrin e modeles.Kurse Mateo duke më i interesuar të luajë me topin e verdhë.”Dashuritë e mia,”-shkruan Cristiano.

Por në foto mungon djali i madh i portugezsit, Cristiano Ronaldo Jr.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *