• |
ide | kryesore

FOTO/ Deputeti i PS-së Rexhep Rraja me paterica në prokurori, i biri në burg për Xhisielën

Lajme, Të fundit


Ndërkohë që djali i tij është pas hekurave, deputeti i PS-së, Rrahman Rraja është fotografuar sot me paterica teksa ka dalë nga Prokuroria e Tiranës.

Fotoja është shkrepur nga fotografi Agim Rama, i cili shkruan se deputeti i PS-së ka qenë me paterica pasi ka pasur këmbën e thyer.

Mësohet se Rraja ka qenë në prokurori në vijim të hetimeve për cështjen e Xhisiela Malokut, pas kallëzimit të së cilës, djali i tij, Rexhep Rraja është lënë në arrest me burg për përndjekje.

Gjykata e Krujes la ne arrest me burg djalin e deputetit, nderkohe qe ai ka apeluar kete vendim, duke kerkuar lirine ne Gjykaten e Apelit.


13 Comments

 1. Ca paska Rambo Rrahja keshtu? The te mendosh se ky surrat injoranti bene ligjet ne kete vend, te vjen per te vjelle .

  1. Sufllaqe sufllaqe. Puna nuk duhet te ndaloj. Shkruani beni zhurem sikur jemi shume. Se mos mashtrojm ndonje qe eshte i pavendosur dhe e hedhim nga jon. Aaa se per pak harrova, per dark do shperndajm nga torta qe ngeli nga ditlindja e komandantit dhe udheheqsit tone sali.

   1. frpd r rras rras se qenefi negjmije ka sa te don,tash qe ter fisi rraja te jep nuk ke pse te merzitesh,e shef me kemb te thyer e ta sjell racionin.

 2. Dhe ti per te dhire te ben o I paemer.
  Ik ore shkerdhate injorant dhe gjen ndonje pune tjeter, servil i partise ngele gjithe jeten !!!

  Nuk punohet per nje parti qe ka grabitur e shkaterruar shtetin per 16 vjet qe ishin ne pushtet, ka prishur mentalitetin e drejtesise, e ktheu shqiperine ne vend droge, korrupsini dhe plot me horra me shkolle te larte pa shkuar asnje ore ne shkolle.

 3. Po genjeve e mashtrove, po vodhe, e vrave, nese te mbron sot pushteti i rrenes, ta con i madhi zot denimin, ndoshta avash, avash. Mendoni per hallexhijt e te varferit se ndryshe do e pesoni si kukuvajkat.

 4. tregoji i cik tates mer xhisiele, po me rrafmonin ca pate ti mer tkeqen tata??

  e kpute nmes dhe Monin ???

  kadal ktuna se po na thy ene tmodhin nven, kadal i her ,amon tkeqen tata mos i boj gjo tmodhit. skina per tgjet mo kryminister si ai, ene piktor, ene gazetar, ene politikan ska pa bota si ai.
  amon se dona boj per i lek Angela Merkel, ka me na thon ku e kom shakaxhiun amon

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *