• |
ide | kryesore

Tragjedia në Elbasan/ Tonelata me çimento bien mbi dy punëtorët

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në fabrikën e Çimentos në Elbasan, ndërsa raportohet për një të vdekur, një të plagosur ndërkohë që dhe një punëtor tjetër është mbuluar me tonelata materiale ndërtimi.

Në fabrikën e çimentos mësohet se ka humbur jetën Musa Sula dhe është plagosur Tomorr Mjekërzaku.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu